SP Rize İl Başkanı Kaçar: “Milli Görüş, Millet İttifakıyla Yeniden İktidara Gelecektir”

Saadet Partisi (SP) Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, “Milli Görüş Millet İttifakıyla iktidara gelecektir” dedi.

12:20:40 | 2022-12-26
Saadet Partisi Aralık Ayı Rize İl Divan Toplantısı il başkanlığı salonunda yapıldı. Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmail Hakkı Akkiraz ve Hasan Uzun’un katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2022 yılının son üç gününde Rize’de ilçe ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarının hızlandırılacağı ifade edildi.
Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, Milli Görüş’ün Millet İttifakıyla iktidara geleceğini kaydederek, “Seçim öncesi çalışmalarımızı Aralık ayının son 3 gününde yoğunlaştıracağız. Türkiye çapında böyle bir çalışmamız olacak. Yaptığımız planlama çerçevesinde ilimizi 3’e ayırıp 3 ayrı çalışma grubu oluşturduk. Bu çalışmaları ilçe başkanlarımıza bildirdik. Gruplar halinde sokak, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Milli Görüş ancak 1997’de kısa süreli iktidar olabildi ve bu süre zarfında milletimize büyük hizmetler yaptı. Önümüzdeki yıl yapılacak seçimde de Milli Görüş millet ittifakıyla yeniden iktidara gelecektir. Bu iktidar milli görüş politikalarının uygulandığı bir iktidar olacaktır.” dedi.
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun ise, “Bugüne kadar iyi çalışmalar yaptık. Ama daha çok çalışmamız gerekiyor. Erbakan Hocamızın teşkilat çalışmaları çerçevesinde çalışırsak o kadar daha işlerimiz kolaylaşır. Hiç kimse yaptığı çalışmalardan mustarip olmasın. IMF 3 ayda Türkiye’nin bütçesini hazırladı. 250 milyar da yine bütçeye açık koydu. Hükümet açığı neden koyuyor. Türkiye’yi sömürenlere şu kadar daha size faiz vereceğim. 517 milyar faiz size yetmez. Onu artıracağım onun için bana destek verin diyor. Yani bu hükümetin başı ülkenin kaynaklarını faiz lobilerine aktararak seçimler için destek istiyor” dedi.
Toplantının sonunda Muradiye Kurucu Belde Başkanı olarak atanan Cemal Nar’a İlçe Başkanı Mustafa Kalender tarafından hazırlanan görevlendirme belgesi GİK Üyesi Hasan Uzun ve İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar tarafından takdim edildi
ETİKET :  

Tümü