Milletvekili Avcı Çamlıhemşin'de Devam Eden Yatırımları Yerinde İnceledi

08:54:06 | 2024-01-02
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Çamlıhemşin ilçesinde devam eden yatırımları yerinde inceledi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Çamlıhemşin ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, Millet Bahçesi, kaplıca sondaj bölgesi, Ayder 1660 araçlık otopark ve Galer Düzü karavan park çalışmalarını inceledi.

Avcı’ya ziyaretleri sırasında Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Serin, İl Genel Meclis Üyeleri Yusuf Arısoy ve Ali Kuyumcu ile önceki dönem İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt eşlik etti.

Millet Bahçesi'nde incelemelerde bulunan Milletvekili Avcı, çalışmaların planlandığı şekilde ilerlediğini belirterek, "Millet Bahçesi, ilçemizin en önemli yatırımlarından biri olacak. Millet bahçesinde; peyzaj çalışmaları, sosyal donatılar, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları ve spor tesisleri yer alacak Hemşehrilerimizin dinlenebileceği, vakit geçirebileceği güzel bir alan olacak." dedi.

Daha sonra kaplıca sondaj bölgesini ziyaret eden Milletvekili Avcı, sondaj çalışmaları hakkında bilgi aldı. Avcı, kaplıcaların turizm potansiyelini artırmak için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

Ardından Ayder 1660 araçlık otopark ve Galer Düzü karavan park çalışmalarını inceleyen ve çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Avcı, projenin tamamlanmasıyla Ayder'in turizm potansiyelinin daha da artacağını ifade ederek, "Bu yatırımlar, ilçemizin turizm potansiyelini daha da artıracak. Ayder Yaylası'nı ziyaret eden misafirlerimizin daha rahat ve konforlu bir şekilde konaklama ve ulaşım imkanına sahip olacak." ifadelerini kullandı.

Avcı, son olarak ziyaret kapsamında, Dikkaya köyünde teşkilat mensuplarıyla da bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, ilçenin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. Toplantı, teşkilat mensuplarının soru ve önerilerinin alınmasıyla sona erdi.
ETİKET :  

Tümü