TEKNOFEST 2022'de Rize’ye Geliyor

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST 2022'nin Samsun merkezli olarak Karadeniz illerinde yapılacağını açıklarken bazı etkinliklerin de Rize’de gerçekleştirileceğini ifade etti.

11:43:05 | 2021-09-27
Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, video konferans sistemiyle Karadeniz bölge toplantısı gerçekleştirdi. Rize Valisi Kemal Çeber’in de katıldğı toplantıda Bayraktar, TEKNOFEST 2022’in Samsun merkezli olarak Karadeniz İllerinde yapılacağını açıkladı. Toplantıda festivaldeki bazı etkinliklerin Rize'de yapılacağı ifade edilirken bu etkinliklerin hangilerinin olacağına festival komitesinin karar vereceği belirtildi.
Bu yıl 4. kez kapılarını misafirlere açan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, gerçekleştirilen kapanış töreniyle sona erdi. Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, "TEKNOFEST 2022'de Karadeniz'in yeşil ve mavinin her tonuna sahip muhteşem güzelliklere haiz şehirlerimizde gerçekleştirilecek" dedi.
Bayraktar, gelecek yıl düzenlenecek festivale ilişkin şunları söyledi: “TEKNOFEST 2022'yi, milli mücadele meşalesinin yandığı, bir ulusun kahramanlık destanının başlangıcı olan Samsun'da düzenleyeceğiz. TEKNOFEST Karadeniz 2022'de Samsun merkezli olarak Karadeniz'in yeşil ve mavinin her tonuna sahip muhteşem güzelliklere haiz şehirlerimizde gerçekleştirilecek. TEKNOFEST Karadeniz şimdiden çocuklarımıza, gençlerimize, Samsun'umuza, Karadeniz'e, Anadolu'ya, ülkemize ve dokunduğu tüm coğrafyalara hayırlı uğurlu olsun."
ETİKET :  

Tümü